Kripto HaberleriHaberlerTüm kripto paralarda gerileme var!

Tüm kripto paralarda gerileme var!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tüm kripto paralarda neredeyse büyük oranlarda gerileme yaşanmaya devam ediyor. Kripto para piyasası sabah saatlerinden itibaren büyük bir gerileme yaşarken, sürecin oldukça ciddi olduğu ve kimi kripto paralarda kayıpların %7 oranlarına kadar ulaştığı ortaya çıktı.

Yatırımcıların en fazla dikkat çektiği konular arasında olan bu düşüşler, yatırımcılara büyük zorluklar yaşatırken, büyük düşüşlerin bir kısmının daha çok Bitcoin ve diğer bilindik kripto paralarda olduğu grafiklere yansıdı.

Gerileme devam ediyor

Kripto para fiyatlarında yaşanan gerileme devam ederken, bu gerilemelerin ne zamana kadar devam edecek olduğu büyük bir öneme sahip. Olası bir yükseliş olup olmayacak olduğu konusu merak taşırken, yatırımcıların ise bu düşüşlerden daha fazla etkilenmemek adına zararına satışlar ile günü kurtarmaya çalıştıkları, en azından birçok yatırımcının kripto paralar konusunda aldığı kararlar arasında satış yolunu tercih ettiği biliniyor.

Yatırımcıların bir kısmı ise satış yerine beklemeyi tercih ettiklerini ve beklemenin en iyi sonucu verecek olduğunu düşünüyor. Bazı yatırımcılar ise yarı satış, yarı yatırımın kendi hesaplarında kalmasının daha iyi sonuçlar verecek olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları