HaberlerKripto Para

Türk Kripto Para Borsasında Flaş Yenilik

Dünya'da pek çok alanda kullanılan BTC ve ETH gibi kripto türü para birimleri bilindiği üzere etki alanını ülkemizde de genişletmeye başladı.

Dünya’da pek çok alanda kullanılan BTC ve ETH gibi kripto türü para birimleri bilindiği üzere etki alanını ülkemizde de genişletmeye başladı. Hatta geçtiğimiz yıllarda ülkemizde sanal para birimlerine özel olarak kripto para borsası Bayebit kuruldu. Kripto para borsası olarak adlandırılan bu platform kripto para alışverişlerine imkan tanıyan ve oldukça çeşitli alternatif kripto para uygulamaları gerçekleştiren bir firmadır. Bu platform kripto para sahiplerine basit ve kolay bir kullanım alanı açmak adına kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt verebilecek nitelikte kripto paraların kredi kartıyla alımlarına imkan veren bir platform inşa ettiler. Ülkemizde bu alamda bir ilke imza atan Bayebit kurumu söz konusu platformun kullanıma açıldığını gerçekleştirdiği basın toplantısıyla duyurdu.

Türk Lirasıyla Bitcoin Alınabilecek

Kripto paralara yatırım yapmayı düşünen ancak satın alım sürecinde sıkıntı yaşayan Türk girişimciler için muhteşem bir işe imza atan Bayebit üzerinden artık Türk lirasıyla ve kredi kartı ile 35 farklı sanal para birimi almak mümkün. Dolayısıyla sahip olduğunuz Türk liraları ile direk olarak kripto para satın alabilirsiniz. Öte yandan yaratılan platform üzerinde yapılan alım ve satım işlerinde Bayebit firması, diğer platformlar gibi komisyon ve fark eklemiyor. Üstelik bu platform üzerinden üye olmadan da işlem yapabilmek mümkün. Sizler de bu platform üzerinden istenen gerekli bilgileri Bayebit’e sunarak, kolay bir şekilde kripto para satın alabilirsiniz.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı