Bitcoin

Türk Yatırımcılar Bitcoin’i Tartışıyor

Popüler internet sitelerinde Bitcoin tartışılıyor.

Türkiye’deki vatandaşların 24 saatlik gündemi arasında çok kullanılan internet sitelerinden birisi olan Ekşi Sözlük isimli sitede ‘’Bitcoin’’ konusu popüler gündem konuları arasına girdi. 3.600 doları görmesinden sonra yatırımcı olduğunu belirten bazı kişiler Bitcoin fiyatının bugünden sonra düzelmesinin mümkün olmayacak olduğunu düşünmeye başladı. Türk yatırımcılara göre Bitcoin fiyatının düşmüş olması onun bir daha asla geri yükselmeyecek olduğu anlamına da gelmiyor. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarındaki değişimlerin oldukça kısa süreler içerisinde olabilecek olduğunu ve fiyatların yakın zamanda yükselmese bile gelecek 2019 yılının sonlarına doğru tekrar yükselmeye başlayabilecek olduğunu belirtiyor.

Panikle Satış Yapanları Uyardılar

Panikle satış yapan yatırımcıların kayıplarının çok büyük olabilecek olduğu uyarısında bulunan Türk yatırımcılar, panik yapanların kayıplar yaşayabilecek olduklarını ve bu kayıpları tekrar geri alabilecek fiyat seviyesi için ise bir süre boyunca beklemek zorunda kalabilecek olduklarını dile getiriyor. Bazı Türk yatırımcılar ise bunun tam tersini düşünüyor ve bu yılın sonunda yeni bir rekorun aniden kırılabilecek olduğunu ve beklentilerin karşılanacak olduğu yönünde görüş sunuyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Ekşi Sözlük
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu