BitcoinHaberlerKripto Para

Türkiye Bitcoin ve Kripto Para Düzenlemelerini Tartışıyor! Çalıştayı Buradan Canlı Olarak İzleyebilirsiniz

"Kripto varlıklarda düzenleme arayışı çalıştayı" başladı.

Ankara Üniversitesi tarafından düzenlenen “Kripto varlıklarda düzenleme arayışı çalıştayı” başladı. Konuşmacılar arasında Türkiye’deki kurumların temsilcileri de bulunuyor.

Konuşmacılar uzman oldukları konular çerçevesinde kripto varlık düzenlemeleri üzerine fikirlerini paylaştı.

Zoom üzerinden gerçekleştirilen ilk oturumunda konuşmacılar aşağıdaki konularda detaylı bir sunum yaptılar.

Prof Dr. Asım Egemen Yılmaz- Ankara Üni. Mühendislik Fakültesi Konu: “Blokzincir teknolojisi ve düzenlemeye uygunluğu”

Sermaye Piyasası Kurulu Başkan Yardımcısı Ali İhsan Güngör Konu: “Düzenleme arayışında devletin bakış açısı”

Doç. Dr. Altuğ Yalçıntaş Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Konu: İktisadi planlama açısından kripto varlıklar nasıl düzenlenebilir?

İlk oturumu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Canlı yayın şuanda devam etmekte ve çalıştayın 4. oturumu gerçekleştirilmektedir. Çalıştayı aşağıdaki linkten canlı olarak izleyebilirsiniz.

CANLI YAYIN:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Volkan Erdi

Secimde z kuşağını görürsünüz ankara desen öyle İstanbul desen öyle az kaldı seçime.. ona vergi buna vergi şuna zam oraya zam buraya zamlarla vergilerle kazanamaycaksiniz. Artık yemezler secimde görüşeceğiz.. sizi koruyacağız ayağıyla paranızı alacağız diyorlar ama göreceksiniz secimde kim kimi koruyacak az kaldı z kusagi olarak dört gözle bekliyoruz secimi az kaldı az..

Mustafa azad

İstemiyoruz hiç bir düzenlemeyi rahat birakin ona vergi buna vergi şuna zam ona zam herseye zam nerede dedikleriniz nerede ama helal etmiyoruz haram olsun ah lar üzerinizde kimsenin ah ini almayın ama yazık memleket ne hale geldi. Sizi koruyacağız ayağıyla paranızı alacağız diyorlar. İstemiyoruz düzenleme falan gelmesin vergi.


Başa dön tuşu