Haberler

Türkiye-Rusya Görüşmesi Piyasaları Olumlu Etkiledi – Görüşme Sona Erdi

Türkiye Cumhuriyeti ile Rusya Federasyonu arasında başkanlar düzeyinde görüşme yapıldı.

Hain bir hava saldırısı sonucunda 34 askerin şehit düştüğü olayla ilgili Rusya Başkanı Putin, olaydan kendilerinin sorumlu olmadıklarını iddia ederek ”biz askerlerin orada olduğunu bilmiyorduk” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Erdoğan ise görüşme başlamadan önce bu konu ile ilgili Rusya’yı suçlayan herhangi bir açıklama yapmadı.

Savaş çıkmasını bekleyenler avucunu yaladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin bu görüşmelerde başarı elde edip etmeyecek olduğundan ziyade son günlerde başkanlar düzeyinde görüşmede sorunların olabileceği, bunun Türkiye Cumhuriyeti’ni savaşa sürükleyebileceği gibi gerçek dışı iddialar ortaya atılıyordu.

Görüşmenin başlangıcının olumlu sözlere sahne olması Bitcoin dahil birçok yatırıma olumlu yansıdı. Dolar kuru düşüş eğilimi gösterirken, bazı şirketlerin ise değeri yükseldi.

Görüşmenin son dakikalarda sona erdiği, henüz herhangi bir sonuç açıklaması yapılmadığı belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu