Haberler

Türkiye’de 2. Corona Virüs Vakası: Altına Yatırım Artıyor

Türkiye'de 2. corona virüs vakasının görülmesinden hemen sonra altına ilginin büyük oranda arttığı biliniyor.

Bugün gün içerisinde resmi kaynaklar tarafından doğrulandığı üzere 2. corona virüs vakasının Türkiye’de görüldüğü ve karantina altına alındığı açıklandı. Yapılan açıklamada hastanın yaşı ve geçmişi ile ilgili bilgi verilmezken, konu hakkında bakanlığın durumu yakından takip etmeye devam ettiği bildirildi. Pandemi ilan edilen salgından hemen sonra altın fiyatlarında yükseliş büyük oranda devam ederken, Türk yatırımcılar ise bugünlerde marketlere akın etmeye başladılar.

Marketler dışında bugün kuyumcularda da yoğunluk olduğu, çok sayıda Türk vatandaşının altın alımı konusunda yeni adımlar attığı belirtildi.

Altın alanların sayısı artacak

Altın alanların sayısının bugün dünyanın en güvenilir yatırımı olarak görüldüğü için artacağı düşünülüyor. Aynı zamanda dolar kuru hesaplarının 200 milyar doları geçtiği, daha fazla artış olacağı öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu