Kripto HaberleriAvalancheTürkiye'nin Takip Ettiği Altcoin, Rekora Doymuyor!

Türkiye’nin Takip Ettiği Altcoin, Rekora Doymuyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Türkiye’deki kripto para topluluğunun yakından takip ettiği altcoin olarak adından sıklıkla söz ettiren Avalanche (AVAX), yine tüm zamanların rekorunu tazeledi. AVAX fiyatı 20 Kasım tarihinde yaklaşık %8.5 yükseliş elde ederek 124 doları gördü ve yeni bir seviyeye ulaşıldı.

AVAX, 124 Doları Gördü

Binance üzerinde 124 dolara kadar ulaşan AVAX, bütün kripto para sektörü düşüş yaşarken bile yukarı yönlü hareket ederek aslında popülerliğin faydalarını ortaya koydu. Şu an Avalanche ağında geliştirilen birçok uygulama ve adından söz ettiren birçok gelişme mevcut. Bu da ağın kendi kripto para birimi AVAX’e yönelik alım baskısı yaşatmakta ve fiyat buna bağlı olarak yükseliş yaşamakta.

Teknik görünüme bakıldığında ise AVAX fiyatı için 117 doların kritik bir nokta olduğu görülüyor. 117 doların altına inilmediği sürece fiyat bunun devamında 125 doları, buradan 143 doları test edebilir.

AVAX yılın başından beri ABD dolarına karşı %3576 yükseliş elde etti. Kısa sürede inanılmaz bir performans sergileyen ve yükselen AVAX, buna rağmen hala top 10 içerisine giremedi ve an itibarıyla 11.sırada yer alıyor.

AVAX’in toplam piyasa değeri 25 milyar doların üzerine çıktı ve Shiba Inu’nun neredeyse 1 milyar dolar gerisinde bulunuyor. AVAX’in yükselişinin devam etmesi önümüzdeki günlerde bunun geçilmesi ile sonuçlanacaktır. Top 10’a girilebilmesi için ise 31 milyar dolarlık değere sahip olan Dogecoin’in geçilmesi gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları