Kripto HaberleriHaberlerTwitch Bitcoin'i Tekrar Ekledi

Twitch Bitcoin’i Tekrar Ekledi

Takip et

Twitch platformuna kripto para ile bağış yapma seçeneği tekrar eklendi. Kısa süre önce kripto para birimi Bitcoin’i platformdan sessiz sedasız kaldıran Twitch yayın platformunun aldığı bu karar geçmiş aylarda tepki çekmişti. Bitcoin ile bağış seçeneğini kaldırmasının ardından bazı kullanıcılar platformdan açıklama beklemişti. Bitcoin ile ödeme seçeneğini tekrar sessiz sedasız platforma ekleyen Twitch, kripto para ile ödeme yaparak başka yayıncı olan oyunculara bağış yapılabilecek olduğunu açıkladı. Platform, kısa bir süre önce kripto para birimlerini kaldırdıktan sonra tekrar eklenip eklenmeyecek olduğu konusunda net konuşmamış bu sebeple de bir kez daha büyük bir tepki çekmişti.

Kripto para birimlerinin giderek artan değeri ve giderek artan ilgi sebebi ile platforma eklenmiş olduğu, Libra isimli kripto paranın çıkması ile daha fazla insanın ve şirketin herhangi bir kripto para birimini kullanacak olduğu tahmin ediliyor. Yatırımcılar ise bu konuda platformun diğer Libra gibi kripto para birimlerini de gelecekte platforma eklemesinin iyi olabilecek olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları