Kripto HaberleriHaberler"Twitter Coin" Mi Geliyor? İlk Görüntüler Az Önce Sızdırıldı, İşte Bilinen Tüm...

“Twitter Coin” Mi Geliyor? İlk Görüntüler Az Önce Sızdırıldı, İşte Bilinen Tüm Detaylar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Twitter, platformundan daha fazla para kazanmak amacıyla, özel içerik ve özellikler satın almak için kullanılabilecek dijital bir para birimi olan “Twitter Coins”i sosyal medya platformunda kullanıma sundu.

Gelişme bir kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Twitter Coins Paketi 1.99 Dolara Satılıyor

Twitter Coins’in 150 coin içeren ilk paketi Stripe üzerinden 1.99 dolara satın alınabiliyor.

Twitter Coins özelliğinin kullanıma sunulduğunu gösteren görsel.

Bir paket Twitter Coin satın alan kullanıcılar, reklamı yapılan miktardan daha fazla coin kazanıyor. Bir kullanıcının bildirdiğine göre, tek bir Twitter Coin paketi, vaat edilen 150 yerine 215 coin ile sonuçlandı. Bunun kasıtlı bir promosyon mu yoksa sistemdeki bir hata mı olduğu belirsizliğini koruyor.

Twitter, kullanıcıların Twitter Coins ile tam olarak ne satın alabileceklerine ilişkin herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Ancak pek çok kişi, reklamsız gezinme, kişiselleştirilmiş temalar ve içerik oluşturucuların premium içeriklerine erişim gibi özel özelliklere erişmek için kullanılabileceğini düşünüyor.

İlgili Haber
BUSD Fiyatının Binance'te Anlık Düştüğü Fiyat Seviyesi Şaşkınlık Yaşattı!

Twitter Coins’i piyasaya sürme hamlesi, Twitter’ın gelir akışlarını çeşitlendirme ve kullanıcı tabanından daha fazla gelir elde etme çabalarının bir parçası olarak geliyor.

Şirket milyarder iş insanı Elon Musk tarafından satın alınmasının ardından köklü değişikliklere uğradı. Musk ayrıca kısa bir süre önce aylık 8 dolar karşılığında “mavi tik” satın alınmasının da önünü açmıştı.

Musk sürekli olarak şirketin eski yönetimini eleştiriyor ve şirketi kendisinin kurtardığını iddia ediyor. Buna ek olarak Musk’ın şirketi satın almasıyla birlikte kripto para yatırımcıları da kendilerine yönelik bir girişim bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları