binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTwitter Kripto Para Reklamlarını Engellemeye Hazırlanıyor

Twitter Kripto Para Reklamlarını Engellemeye Hazırlanıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük sosyal medya sistemlerinden birisi olan Twitter kripto para reklamlarını tamamen yasaklama arefesinde. Bildiğimiz gibi Google şirketi, kripto para sistemlerinin reklamlarını tam anlamı ile engelledi. Kripto para piyasalarında ise hem borsa sistemleri hem de geliştiriciler için bu durumun ciddi anlamda sıkıntı yarattığı ortada.

Ancak son dönemde kripto para dolandırıcılığı da ciddi anlamda artış gösterdi. Twitter sistemine son dönemde yapılan SAHTE KRİPTO PARA ARZLARI nedeni ile şikayetler arttı. Reklamlar da insanları ciddi anlamda yanılttığından dolayı birçok sorunu beraberinde getiriyor. Sky News’in haberine göre Twitter, kripto para birimi reklamlarını engellemeye hazırlanıyor.

Google Şirketinin Haklılığı Gözler Önüne Seriliyor

Google Adwords reklam sisteminin en başında kripto para reklamlarını neden engellediğini az çok anlayabiliyoruz. Sahte arz yapılıyor, insanlar Twitter güvenilir bir sistem diye güveniyor ancak büyük dolandırıcılıklar meydana geliyor. Dolayısı ile dünyanın en büyük sosyal medya sistemleri de bu noktada zan altında kalıyor.

Sky News, Twitter sisteminin reklamları engellemek üzerine çalışmalar yapmaya başladığını duyurdu. Kısacası yakın bir zaman dilimi içerisinde Twitter kripto para konusunda üreticileri ve borsa sistemlerini üzecek. Öyle sanıyoruz ki Google şirketi üzerinde ki reklamlara yönelik olan baskı bir nebze de olsa azalacak.

Yakın bir zaman dilimi içerisinde kripto para birimlerinin dijital ortamda reklam yapabileceği pazar çok ciddi anlamda azalma gösterecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail