Haberler

Twitter’da Yapılan Sahte Analizler Yatırımcıları Mağdur Ediyor!

Twitter'da devam eden sahte analizler kurban yaratıyor!

Twitter’da sahte kripto para birimi analistleri tarafından gerçek olmayan analizler yapılıyor. Bitcoin fiyatının düşüşünü hesaba katarak sahte analizler düzenleyen sahte kripto para analistleri, binlerce insanın yatırımlarının değerinin kaybı ile sonuçlanan kararlara imzalarını atıyorlar.

Bitcoin yatırımcıları kripto para pazarında devam eden fiyat değişimlerinden dolayı nereye, kime ve nasıl inanacak olduklarını şaşırdılar. Bunun bir sonucu olarak ise kripto para birimi analisti kişiler bu konuda kendilerine güvenen yatırımcıların çok dikkatli hareket etmeleri gerektiğini ifade etmekteler. Yatırımcılar, fiyatların düşeceği veya yükseleceğini abartı rakamlarda iddia eden sahte analistlere inanılmaması gerektiğinin farkında olmalı ve göz önünde olan kişiler diye kripto para analisti ünvanı olan bu kimselerin açıklamalarına inanmamalı.

Bazı sahte ancak gerçek kripto para analisti olduğunu iddia eden kimselerin gerçeğe aykırı olarak hareket etmesi sonucu doğan bir düşüş mümkün. Piyasada olan bitenden haberdar olan kimseler, kendi analizlerine bu kimseler tarafından yapılan analizlerden çok daha fazla güvenmeliler ve piyasada yaşananları iyi takip etmeliler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu