Haberler

Tyler Winklevoss: Kripto Paralar İnsanları Özgürleştirecek

Tyler Winklevoss kripto paraların insanları daha da fazla özgür kılacak olduğunu öne sürdü.

Kripto para birimleri konusunda yaptığı yeni açıklaması ile gündeme gelen Tyler Winklevoss, bugün kripto para birimlerinin insanlar tarafından henüz kesin olarak kabul görmediğini ancak gelecekte insanların kripto para birimleri sayesinde özgür olacaklarını açıkladı. Matbaa devrimine benzer bir şekilde kripto paraların insanların yaşamı üzerinde çok ciddi etkileri olacağına değinen ünlü isim, yatırımcıların gelecekte sayılarının artacak olduğundan ve gelecekte kripto paraların ”gelişme aşamasından gelişmiş aşamaya” geçecek olduğuna inandığını açıkladı.

Kripto para yatırımcılarının sayısı 2019’da az olsa da milyonlarca insan aktif olarak bugün Bitcoin başta olmak üzere birçok farklı kripto paraya sahip durumda. Bunların büyük bir bölümü Bitcoin’e gelecekte de sahip olacak kişiler olarak kendilerini tanımlıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu