blank
Haberler

Tyler Winklevoss: Kripto Paralar İnsanları Özgürleştirecek

Tyler Winklevoss kripto paraların insanları daha da fazla özgür kılacak olduğunu öne sürdü.

Kripto para birimleri konusunda yaptığı yeni açıklaması ile gündeme gelen Tyler Winklevoss, bugün kripto para birimlerinin insanlar tarafından henüz kesin olarak kabul görmediğini ancak gelecekte insanların kripto para birimleri sayesinde özgür olacaklarını açıkladı. Matbaa devrimine benzer bir şekilde kripto paraların insanların yaşamı üzerinde çok ciddi etkileri olacağına değinen ünlü isim, yatırımcıların gelecekte sayılarının artacak olduğundan ve gelecekte kripto paraların ”gelişme aşamasından gelişmiş aşamaya” geçecek olduğuna inandığını açıkladı.

Kripto para yatırımcılarının sayısı 2019’da az olsa da milyonlarca insan aktif olarak bugün Bitcoin başta olmak üzere birçok farklı kripto paraya sahip durumda. Bunların büyük bir bölümü Bitcoin’e gelecekte de sahip olacak kişiler olarak kendilerini tanımlıyorlar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu