binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÜç Dev Şirket Kripto Para Kurtarma Hizmeti Sunmak İçin İşbirliğine Gidiyor

Üç Dev Şirket Kripto Para Kurtarma Hizmeti Sunmak İçin İşbirliğine Gidiyor

Gnosis Safe olarak bilinen zincir üstü saklama protokolü Safe, Sygnum Bank ve Coincover ile birlikte kripto para kurtarma hizmeti sunacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Daha önce Gnosis Safe olarak bilinen zincir üstü saklama protokolü Safe, Sygnum Bank ve Coincover ile “Safe RecoveryHub” adlı yenilikçi bir kripto kurtarma hizmeti sunmak üzere stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Safe, Kripto Kurtarma Hizmetini Başlatmak İçin Sygnum Bank ve Coincover ile İşbirliği Yapıyor

Bu isteğe bağlı hizmet, kullanıcılara çeşitli kurtarma seçenekleri sunarak kripto varlık yönetiminin güvenliğini ve esnekliğini artırıyor.

Safe RecoveryHub, kullanıcıların bireysel risk tercihlerine göre kendi kendine saklama ve sosyal kurtarma seçenekleri arasında seçim yapmalarına olanak tanıyan bir dizi kurtarma yöntemini kapsıyor.

İlgili Haber  Popüler Yatırım Uygulaması Robinhood Avrupa Pazarına Açılıyor! Bu Coinlerin Alımına İzin Veriliyor!

Varlık kurtarma durumunda, kullanıcılar kişisel yedekleme cihazları, aile üyeleri, arkadaşlar veya diğer işbirlikçileri içerebilen belirlenmiş kurtarıcılardan yararlanabilirler.

Buna ek olarak, kurtarma süreci Sygnum Bank ve Coincover gibi güvenilir üçüncü tarafları da içerebilir ve varlık kurtarma için daha resmi ve kurumsal bir yaklaşım sunar.

Safe’in kurucu ortağı Lukas Schor, Safe RecoveryHub’ın kullanıcı merkezli yaklaşımının altını çizerek şunları söyledi:

“Kullanıcılar, kendi kendine saklama veya saklama deneyimi arasında ikili bir seçim yapmak yerine, kişisel risk tercihlerine uyacak şekilde bir anahtar kurtarma çözümünü optimize etme yetkisine sahiptir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail