HaberlerKripto Para

Uçak Seyahatlarinde Kripto Para Dönemi

Dünya genelinde havayolu şirketleri, uçak seyahatlerinde kripto para dönemi ile alakalı resmi açıklamaları yapmaya başladılar. Coin sistemlerinin zaman içerisinde ciddi anlamda yükseliş eğilimine girdiğini biliyoruz. Havayolu şirketleri, artık ödeme altyapıları anlamında çok çeşitli seçenekleri değerlendirme şansına sahip oluyor.

Bitcoin sistemi, günümüzde birçok farklı büyük markanın resmi ödeme sistemi olarak tercih edildi. Bundaki en önemli seçeneklerden birisi de şüphesiz ki maddi değerini ciddi anlamda arttırmasıdır. Şimdilerde ise havayolu şirketleri bu anlamda alternatifleri değerlendiriyor.

Havayolu Şirketleri, Kripto Paraları Resmi Ödeme Birimi Haline Getiriyor

Piyasalarda resmi olarak kullanılmaya başlanan kripto para birimleri, her geçen gün insanlar tarafından daha ciddi şekilde benimseniyor. Dolayısı ile bizler de bu anlamda en güncel haberleri sizlere sunuyor. Yatırım piyasaları, son dönemde özellikle çok ciddi anlamda hareketlendi de diyebiliriz.

Havayolu şirketleri, artık bilet alışverişinde resmi olarak kripto para birimlerini kullanmaya başlayacak. Dünya genelinden birçok farklı havayolu şirketi bu anlamda somut adımlar atmaya başladı. Şirketlerin isimlerini henüz net olarak veremiyoruz. Ancak hangi kripto parayı kullanacaklarını açıkladıkları zaman o coin ciddi bir yükseliş trendine girecektir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu