BitcoinHaberler

Üçlük Atana 100.000 Dolarlık Bitcoin Hediye!

Ünlü basketbol takımı taraftarı ücretsiz Bitcoin kazandı.

Kripto para birimlerinin en büyük savucularından biri olan Mark Cuban’ın sahibi olduğu NBA takımlarından Dallas Mavericks, NBA’de biletler ve takım ürünleri için kripto para birimleri ile ödeme kabul eden ilk şirketlerden biri olmuştu.

Mark Cuban’ın Dallas Mavericks takımı geçtiğimiz günlerde kripto platformu Voyager Dijital ile “kriptoyu herkes için daha erişilebilir hale getirmek için” beş yıllık bir anlaşma imzaladıklarını açıklamıştı.

Maverikcs’in sahibi Mark Cuban yaptığı açıklamada, ilk kripto ortağı olan Voyager Dijital’in uygulamasını indirenlerin ve gerekli şartları sağlayanların 100.000 $ değerinde Bitcoin kazanma şansı olacağını ifade etti.

Şartları yerine getiren taraftarların Mavericks’in dün San Antonio Spurs’e karşı oynadığı maçta, bir dizi atış yaptıktan sonra ödülü kazanacağı belirtildi.

Dün oynanan maçta “Isaiah Stone” isimli Mavericks hayranı serbest atış, üç sayılık ve yarım sahadan oluşan mücadelenin tüm aşamalarını tamamlayarak takım tarafından verilen büyük nakit ödülün sahibi oldu.

Dallas Mavericks takımı Voyager sponsorluğundaki para ödülünün “Dallas Mavericks kortunda saha içi şimdiye kadar verilen en büyük nakit ödül” olduğunu dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu