BorsaHaberlerKripto Para

Ukrayna Maliye Bakanlığı Kripto Para Borsası FTX İle İşbirliği Yapacak!

FTX, kripto para kampanyasında Ukrayna Maliye Bakanlığını destekleyecek.

Dünyadaki en büyük kripto para borsalarından biri olan FTX, Rusya’nın işgali altında bulunan Ukrayna’ya destek olacağını duyurdu.

FTX CEO’sundan Ukrayna’ya Destek!

FTX’in genç CEO’su Sam Bankman Fried Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, FTX borsasının Ukrayna Maliye Bakanlığı’nı ve diğer toplulukları kripto para bağışları toplamada destekleyeceğini duyurdu.

Rusya- Ukrayna arasındaki savaşın uzadığına dikkat çeken Fried, Ukrayna ülkesinin ve vatandaşlarının insani yardıma, malzemeye ve küresel finansal alt yapıya ihtiyacı olduğunu söyledi.

Ukrayna’ya yardım konusunda kripto para sektörünün önemli olduğunu vurgulayan ünlü CEO, Rusya’ya karşı uygulanan yaptırımlarda kripto para birimlerinin büyük rol oynadığını belirtti.

Fried ayrıca kripto para borsalarının hükümet tarafından açıklanan yaptırımları ciddiye alması gerektiğini de ekledi.

FTX CEO’su paylaşımının devamında Ukrayna hükümetinin kripto para birimlerini kullanarak başlattığı yardım kampanyasında erken harekete geçtiğini ve kripto topluluğunun da bu kampanyaya olumlu cevap verdiğini hatırlattı.

“Üzerimize düşeni yapmaktan onur duyuyoruz. Ukrayna Maliye Bakanlığı, Everstake ve diğerleri ile Ukrayna’ya kripto para bağışlarını desteklemek için çalışmaktan inanılmaz derecede heyecanlıyız.”

Everstake’den FTX’e Teşekkür Paylaşımı!

Blockchain endüstrisindeki en büyük merkezi olmayan stake sağlayıcısı olan Everstake de FTX’in Ukrayna yardım kampanyasına vermiş olduğu destekler için minnettar olduklarını söyledi.

Everstake ayrıca FTX borsasının kendilerine yardım etmek için öne çıkan tek borsa olduğunu da vurguladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu