Haberler

Ülkeler Yeni Kurtarma Planları Üzerinde Çalışıyor

İngiltere, Çin ve ABD gibi ülkeler ekonomik krize karşı kurtarma planları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Kripto para birimleri bir taraftan düşerken daha büyük düşüşler yaşanan yatırım araçları da mevcut. Ülkeler ise bu dönemde yaşanan kriz durumundan kurtulmak için yeni kurtarma planları oluşturmaya başladı bile. Türkiye henüz bu konuda bir adım atmazken, ABD, Çin, İngiltere gibi bazı ülkeler ekonomide yaşanacak sorunları gidermek için ekonomi planları oluşturdu.

Fransa tarafından yapılan açıklamada Türkiye’nin dış borcuna yakın bir miktarda 300 milyar Euro destek ayrıldığı açıklanırken, bu desteğin sadece devlet tarafından verileceği ve karşılıksız olarak halkın ihtiyaçları için kullanılacak olduğu açıklandı.

Yapılan açıklamalarda çok sayıda AB üyesi ülke olası ekonomik krizlere karşı kendini hazırlarken Almanya yönetimi ise olası tüm sorunlara ekonomik olarak hazır olduklarını bildirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu