Haberler

Uluslararası Para Fonu (IMF) Başekonomisti: Dolara Rakip Yok

Uluslararası Para Fonu (IMF) Başekonomisti Gita Gopinath, kripto para birimlerinin dolara karşı rakip olmadığını açıkladı.

Uluslararası Para Fonu (IMF) Başekonomisti Gita Gopinath, açıklamasında kripto para birimlerinin dolara karşı herhangi bir şekilde rakip olmadığını açıkladı. Doların dijital para birimleri karşısında herhangi bir değer kaybına uğramayacak olduğunu düşünen IMF, bu konuda çok sayıda insanın ‘kripto para birimleri doları yenecek mi?’ sorusuna da dolaylı yoldan yanıt vermiş oldu.

Kripto para yatırımcıları kısa süre içerisinde sayılarının daha fazla artacağını ve dolar karşısında kripto paraların nasıl değer kazanabileceğini sorarken, çok sayıda Amerikan yatırımcı ise kripto paraların fiat para birimleri olan dolara karşı rakip olmadığını ve bunun olmasını istemediklerini ifade ediyor.

Washington, DC yönetimi ise böyle bir durumda kripto para birimlerini yasaklamak dahil her türlü seçeneği kullanabilecek olduğunu daha önce göstermişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu