Haberler

Üniversitelerde Kripto Para Madenciliği Artıyor

Son dönemdeki araştırmalar ciddi şekilde gösteriyor ki üniversitelerde kripto para madenciliği herkesi etkisi altına alıyor. Türkiye genelinde de bu akım çok ciddi anlamda artış gösteriyor. Peki daha çok neden bu iş üniversitelerde yapılıyor? Çünkü Bilgisayar donanımlarının kalitesini kullanma yoluna gidiyorlar.

ASIC cihazlar, madencilik için özel olarak geliştirilmiş cihazlardır. Performans açısından yeni nesil donanımları kullanır. Dolayısı ile üniversite kampüslerinde de yine üst seviye donanımlı bilgisayarlar çok ciddi anlamda fark yaratıyor. Bizde bu anlamda yeni seçenekleri sizlere sunmak için çaba harcıyoruz.

Yurtdışı Üniversitelerinde Akım Haline Geldi

Amerika’da özellikle çok ciddi anlamda dikkat çeken bir süreçten bahsediyoruz. Bilgisayar donanımlarının kalitesini kullanan öğrenciler, özellikle kripto birikimi konusunda ciddi aşama kat ettiler. Öyle ki hemen hemen her üniversitenin bilgisayarlarında kripto para madenciliği yapılıyor.

Türkiye üniversitelerinde de yatırım sektöründe olan öğrencilerin bilgisayarları kullanarak madencilik yaptıklarını gördük. Dolayısı ile ASIC madencisi sistemi dünya genelinde çok ciddi bir yaygınlık seviyesine ulaşmayı başardı. Bizde elimizden geldiğince konu üzerinde durarak sizlere en güncel haberleri sunmaya devam edeceğiz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu