Haberler

Ünlü Analist Açıkladı: 2020 Sonunda Bu Seviye Görülecek!

Bloomberg Intelligence bünyesinde görevli analist Mike McGlone, altın fiyatları hakkında önemli açıklamalarda bulunarak piyasayı değerlendirdi.

Bloomberg analisti Mike McGlone, ONS altın fiyatı hakkında herkesin merakla beklediği açıklamayı yaptı. Altın yatırımcıları 1.800 dolar seviyesinin altına düşen ONS nedeniyle artık ‘olumlu haberler’ duymak isterken bugün olumlu haberler paylaşılmaya başladı.

McGlone, 2021 yılı içerisinde ONS altının 2020 yılı zirvesi olan 2.075 dolar seviyesini görebileceğini ve hareketliliğin etkisinin olumlu fiyat artışlarına işaret edeceğini tahmin ettiğini açıkladı.

Genişlemeye Dikkat Çekti

McGlone, “borç ve niceliksel genişleme, altın boğası olan yatırımcıların 2021 yılında sağlam temellerle ayakta kalmasını sağlayacak ve onlar için yeterli gelişmeler görülecek” dedi.

Grafiğinin ‘yükseliş yönünde’ hareket ettiğini belirten McGlone, altın ile ilgili beklentilerinin olumlu olduğunu belirtti. Türkiye’de de gram altın fiyatının 540 liradan 450 lira altına gerilemesi yatırımcıları paniğe sürüklemiş ancak çok sayıda yatırımcı elindeki altını bozmamakta kararlı duruş sergilemişti.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu