AnalizBitcoin

Ünlü Analist, “Bitcoin (BTC) Rallisi İçin Şu İki Unsurun Gerekleşmesi Şart!”

Bitcoin için direnç ve destek seviyelerini açıklayan analist yaklaşan ralli için ne düşünüyor?

Bitcoin kısa bir süre önce 12.000 dolarlık seviyeyi kırarak 12.100 doları gördü. Bu seviye bu yılın en yüksek seviyesi oldu ancak yatırımcılarına kısa süreli bir heyecan yaşatan ünlü kripto değer güçlü bir düşüşle 11.500 dolar seviyesine kadar geriledi. An itibarı ile 11.400 doların üzerinde işlem gören ünlü kripto değerin yeni bir rallinin eşiğinde olduğunu iddia eden analistlerden biri olan Aayush Jindal, BTC’nin halihazırda 11 bin dolardan konsolide olduğunu ve yeni bir ralli için 100 saatlik SMA’yı geçmesinin şart olduğunu belirtti.

Bununla birlikte halihazırda 11.200 dolar seviyesindeki destekle oluşan önemli bir üçgenin karşımıza çıktığını belirten analist, yeni bir yükselişi tetikleyen en önemli iki unsurun söz konusu üçgen direncini aşmak ve 100 saatlik SMA’yı temizlemek olduğunu söylüyor.

Bu iki önemli unsurun denk geldiği seviyeler olan 11.450 ve 11.500 dolar bandının büyük direnç noktaları olabileceğini ortaya koyan Jindal, 11.500 doların üzerindeki bir kapanışın fiyatı güçlü boğa bölgesine iteceğini belirtiyor. Bu da fiyatı 12.000 dolarlık direnç seviyesine itebilir.

Jindal’ın belirttiğine göre ise destek seviyeleri 10.500 ve 10.800 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu