coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analist Bitcoin (BTC) Ve Ethereum'u Karşılaştırdı: Hangisi Daha Çok Yükselecek?

Ünlü Analist Bitcoin (BTC) Ve Ethereum’u Karşılaştırdı: Hangisi Daha Çok Yükselecek?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), FTX çöküşünün yayılma korkusu yaşarken analist Katie Stockton piyasa değerine göre lider kripto para birimi olan BTC’nin nispeten dirençli kalmasını bekliyor.

Bitcoin-Ethereum oranı 50 günlük hareketli ortalamasını aşarak yükseliş eğilimini teyit etti.

Grafik Analisti Katie Stockton, Bitcoin’in (BTC) Önümüzdeki Aylarda Ethereum’dan Daha İyi Performans Göstereceğini Söylüyor

Fairlead Strategies’in kurucusu ve yönetici ortağı Katie Stockton, Bitcoin-Ethereum oranının son zamanlarda 50 günlük basit hareketli ortalamanın (MA) üzerine çıkmasını değerlendirdikten sonra müşterilere gönderdiği bir notta, “Bitcoin’in önümüzdeki aylarda daha iyi performans göstermesini bekliyoruz,” dedi.

Stockton’ın tahmini, ETH’nin yeni keşfedilen deflasyonist kripto para cazibesinin ardından Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstermesini bekleyen birkaç temel analistle çelişiyor.

Bitcoin-Ethereum oranı Pazar günü 50 günlük MA değerinin üzerine çıktı ve basın saatine göre 14.50 seviyesindeydi.

En sık takip edilen teknik çizgilerden biri olan 50 günlük MA, tarihsel olarak bir kırılma noktası olarak güvenilir olmuştur. Oranın ortalamanın üzerine çıktığı önceki dört hamleden üçü ciddi kazançlar getirmişti.

İlgili Haber  İflas Eden FTX'in Kasasında Kalan Para Miktarı Ortaya Çıktı: İşte Tam Rakam!

Stockton, “Bitcoin’e karşı Ethereum oranı, bu ayın başlarında daha yüksek bir düşüş yaptıktan sonra 50 günlük MA’yı temizledi” dedi.

“Oran için bir sonraki direnç 200 günlük MA’da, bunun üzerinde bir kırılma Haziran’daki en yüksek seviyelerini hedefleyecek ve arada çok az direnç olacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail