Altcoin

Ünlü Analist, Bitcoin Dibi Gördükten Sonra Rekor Kıracak İki Altcoini Açıkladı

Kripto para analisti Capo, ralli yaşayacak iki altcoini açıkladı.

Popüler kripto para stratejisti ve trader Capo, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında kripto para yatırımcıları için geçen zorlu haftadan sonra bazı altcoinlerin yükseliş yaşayabileceğini belirtti. Capo, ilk olarak 24 Eylül tarihinde yaptığı açıklamasında bu altcoinlerde dip noktanın geldiğini düşündüğünü vurgulamıştı.

Capo, İki Altcoini Açıkladı

Capo’nun Bitcoin hakkında yaptığı yorumdan sonra lider kripto para birimi 43.000 dolar üzerine yeniden çıktı ve 1 saat içerisinde %2 yükseliş elde etti. Capo ise asıl yorumunu altcoinler hakkında yaptı. Bitcoin’in son yaşadığı düşüşlerde dibi bulduğunu düşünen ve bundan sonra altcoinlerin de yükselişe geçeceğini belirten analist özellikle iki altcoine işaret etti.

Capo, BTC’nin hareketi sonrasında “piyasada iyimser olmamak imkansız” yorumunu yaparak öncelikle Fetch.ai’ye dikkat çekti. Yapay zeka odaklı blockchain projesi Fetch.ai’ye (FET) işaret eden Capo, bu kripto para biriminin grafiğinin inanılmaz durduğunu ifade etti:

Bu grafik harika gözüküyor. Destek/direnç üst bölgede. Pump geliyor.”

Analist radarındaki ikinci kripto para birimini de açıkladı. Capo’ya göre FET sonrasında rekor kırabilecek diğer altcoin ise COTI oldu. COTI, son 24 saat içerisinde önemli bir artış elde etti ve 1 günde bile %11 yükseliş yakaladı.

Kripto para piyasası aslında yavaş yavaş toparlanma sinyalleri veriyor ve top 10 içerisinde DOGE, AVAX, XRP ve SOL hareketlenmeye başladı. Buna rağmen analistin düşük piyasa değerine sahip altcoinlere işaret etmesinin sebebi hem hacim farkı hem de yeni gelişmeler olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu