AltcoinAnaliz

Ünlü Analist Boğa Koşusuna Hazırlanan 5 Altcoini Paylaştı!

Popüler analist bu 5 altcoin için dikkat edilmesi gereken seviyelerden bahsetti.

Tanınmış kripto para analisti Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasası boğa döngüsünün yeni bir aşamasına hazırlanırken yüksek performans beklediği beş altcoini değerlendirdi.

YouTube’daki 144.000 takipçisine yaptığı tavsiye niteliğindeki değerlendirmelerinde Cosmos’u (ATOM) yakından takip ettiğini belirten analist, “Blockchainlerin İnterneti” olarak adlandırılan proje için Bitcoin’e (ATOM/BTC) karşı, çiftin dibe vurabileceği geniş bir yelpazeye baktığını söyledi.

“Burada sahip olduğumuz tüm bu bölge (0.00045 BTC – 0.00037 BTC değerinde 29.19-24 dolar) kesinlikle potansiyel bir giriş noktası için önümüzdeki dönemde aradığım şey” dedi.

Van de Poppe’un radarındaki ikinci altcoin, Chainlink oldu. Kripto analistine göre Chainlink hala Bitcoin (LINK/BTC) karşısında düşüş trendini sürdürüyor ancak ikilinin gelecek yılın başlarında bir ralliyi ateşlemesi söz konusu olabilir.

Analistin radarına takılan bir diğer altcoin ise Curve (CRV) oldu. Stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve’ün Bitcoin ‘e (BTC/CRV) karşı bir miktar güç gösterdiğini ancak boğa devamı için paritenin 0.0001 BTC’de (6.49 dolar) direnç göstermesi gerektiğini belirtti.

Van de Poppe’un listesindeki dördüncü isim Aave (AAVE). AAVE/BTC’nin büyük bir ralli başlatmasına bir direnç uzaklıkta olduğunu söyleyen Van de Poppe,

“Bunu (367.89 dolar değerinde 0.005690 BTC) kırarsak büyük olasılıkla aralığın diğer tarafına doğru, buradaki yükseklere (646.56 dolar değerinde 0.01 BTC) doğru hızlanma bekliyorum. Daha önce de görmüştük.” dedi.

Analistin değerlendirdiği son altcoin ise tedarik zinciri yönetimi Blockchain’i VeChain (VET) oldu. Van de Poppe, VeChain’in Bitcoin (VET/BTC) karşısında hala düşüş trendinde olduğunu ancak olası bir tersine dönüş için 0.0000015 BTC’de (0.09 dolar) destek görebileceğini ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu