EthereumHaberler

Ünlü Analist, Ethereum Fiyatı İçin Uzun Vadeli Tahminini Açıkladı

Lark Davis, Ethereum'un uzun vadede 5 haneli seviyeye ulaşabileceğini düşünüyor.

Kripto para sektörünün en tanınan isimlerinden birisi olan Lark Davis, toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) için oldukça önemli bir açıklamada bulundu. Davis, kısa süre önce EIP-1559 güncellemesi ile hareketlenen Ethereum’un uzun vadede beş haneli seviyeleri bile görebileceğini vurguladı.

Ethereum, Beş Haneli Seviyeyi Görebilir

Yeni Zelandalı ünlü yatırımcı Davis, Ethereum’un şu an için üç önemli yükseliş etmenine sahip olduğunun altını çizdi. Analist, Ethereum fiyatının artan talep ve azalan arz sayesinde daha da hareketlenebileceğini ve 10.000 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini vurguladı.

Analist, artan talep, azalan arz ve devamlı olarak yakılan ETH miktarı sayesinde fiyatın artmaya devam edeceğini düşünüyor. EIP-1559 ile beraber madencilerin gelirinin büyük bir kısmı piyasadan ETH alınması ve yakılması için kullanılacak ve bunun devamlı olarak arzı azaltacağı biliniyor.

Aslında Lark Davis’in dışında da Ethereum için olumlu açıklamalarda bulunanlar var. Coin Buerau’nun analisti Guy, Ethereum’un temellerinin hiç olmadığı kadar sağlam olduğunu belirtti.

Ethereum’un EIP-1559 güncellemesi ile 5 Ağustos tarihinden bu yana 200 milyon dolardan fazla ETH yaktığı biliniyor.

Guy, Ethereum fiyatının uzun vadede 17.000 dolara kadar çıkabileceğini ve bunun Microsoft’un değerine eşdeğer olmasını sağlayabileceğini vurguladı. Ethereum şu an için rekorundan yaklaşık 1.000 dolar geride olsa da daha önceki rallinin bir benzerinin yaşanması durumunda bu farkın kapanması sadece 1-2 gün sürebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu