AltcoinHaberler

Ünlü Analist Gözden Kaçan Bir Ethereum Rakibinin Yüzde 300 Artacağına İnanıyor!

Bu Ethereum (ETH) katili çok büyük yükselme potansiyeline sahip!

Kripto para piyasasında uzun bir süredir rakipsiz at koşturan Ethereum’un (ETH) işi her geçen gün daha da zorlaşıyor. Piyasanın büyümesi ve gelişmesiyle Cardano (ADA), Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Avalanche (AVAX) gibi güçlü rakipler bir anlamda Ethereum’un tahtını da sallamış durumda.

Bu kadar güçlü rakipler ile başa çıkmaya çalışan ETH, son zamanlarda hızla büyüyen bir rakip daha kazanmış görünüyor.

”Ethereum katilleri” olarak bilinen bir çok proje bu yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmış durumda. Ancak, ünlü analist Coin Bureau, bir ETH rakibi olan Fantom’un (FTM) gözden kaçırıldığını ve bu kripto varlığın yıl sonuna kadar çok büyük fiyat artışı yaşayacağını öngörüyor.

Analiste göre, fiyat artışını tetikleyecek bir çok gelişme mevcut. Bunların en önemlileri arasında Fantom’un (FTM) Coinbase kripto borsasında listelenmesi, ekosisteme 1 milyar dolarlık devasa büyüklükte fon ayrılması ve ayrıca bu alanda uzman bir isim olan Yearn Finance’ten, Andre Cronje’nin çekirdek kadroya dahil edilmesi gbi gelişmeler söylenebilir.

Öte yandan, Fantom (FTM) 2021 yılına 0.016 dolardan başladı ve ekim ayı itibarı ile 3.48 dolar seviyesine kadar yükseldi. Görüldüğü üzere Fantom’da yıl içerisinde çok ciddi bir yükseliş yaşandığı görülmekte. Fakat analiste göre, bu yükseliş trendi 10-12 dolar seviyesine kadar devam edecek.

Analist, kripto paralarda yaşanacak bir boğa koşusunda Fantom’un (FTM) yüzde 300 yükseleceğine inanıyor. Ayrıca analiste göre Fantom, teknoloji olarak Ethereum’dan daha üstün ve bu nedenle çok büyük potansiyele sahip. Bununla birlikte FTM, toplam piyasa değeri 5.5 milyar dolar olan Curve Finance (CRV), Cream Finance (CREAM) ve Yearn Finance (YFI) dahil olmak üzere bir çok Ethereum tabanlı DeFi protokollüne de ev sahipliği yapmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu