EthereumHaberler

Ünlü Analist Konuştu: Ethereum Bu Fiyata Gerilerse Rekor Değer Kaybedebilir!

Ünlü ekonomist açıklamaları ile Ethereum yatırımcılarını panikletti.

Kripto para birimleri son 24 saat içerisinde hasar aldı. OKEx adlı kripto para birimi borsasında yaşanan olumsuz gelişmeler BitMEX borsasında yaşanan kötü gelişme haberlerinin sadece haftalar sonrasında geldi ve piyasada 1 olumlu (Sqaure’nin 50 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı) haberi varken 2 büyük olumsuz gelişme yaşanması soru işaretlerine yol açtı.

Milyarlarca dolarlık kripto para borsalarında yaşanan bu olumsuz gelişmeler ve güvenlik güçlerinin kritik müdahaleleri soru işaretlerine sebep oldu.

Bugün ise Ethereum fiyatı dahil birçok kripto para biriminde yaşanan bu olumsuz gelişmelere bağlı olarak %1’i aşan oranlarda düşüşler görüldü. Bitcoin ilk anlarda %3 oranında değer kaybetti.

Aayush Jindal: Ethereum 365 Dolarlık Desteği Kırarsa Rekor Değer Kaybeder

Lider altcoin Ethereum (ETH) fiyatı hakkında konuşan analist Aayush Jindal, ETH’nin 365 dolarlık desteğin 4-5 dolar üzerinde ortalama 370 dolar seviyelerinde gezindiğine işaret ederek , “eğer ki Ethereum 365 dolarlık temel destek seviyesini kırar – altına düşerse – büyük düşüşlere hazır olmak gerekiyor.” dedi.

Bu durumda piyasada ETH’nin ne kadar düşecek olduğuna yanıt vermeyen Aayush Jindal’a göre Ethereum 380-382 dolarlık seviyelerin üzerinde kalmayı başarırsa beklenmedik yükselişler görmekte mümkün olabilir.

323 Dolar Endişesi

323 dolara kadar gerilemesinin ardından yeniden 380 dolarlı fiyat seviyelerinin üzerine yükselen Ethereum 50 günlük sürede büyük düşüş ve yükselişler gösterdi. 486 dolarlık en yüksek seviyeden 323 dolara kadar çakılmasının ardından iyi toparlayan lider altcoinin 365 dolarlık desteğin altına gerilemesi durumunda 350 doların altına düşüş olabileceğine dair emareler var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu