Altcoin

Ünlü Analist Michael van de Poppe, Düşüş Anında Bile Umut Veren Altcoinleri Açıkladı

Poppe'ye göre bu 5 altcoin gelecek vaat ediyor.

Kripto para sektörünün ve özellikle Türkiye’deki kitlenin yakından tanıyıp takip ettiği isimlerden olan Michael van de Poppe, bu ayın devamında umut bağladığı beş altcoini açıkladı.

Kripto para sektörü bugün kabus gibi bir güne uyansa da analiste göre umutlar tam olarak tükenmiş sayılmaz ve özellikle Layer 1 odaklı projeler hala gelecek vaat etmekte.

Eylül Ayına Özel 5 Altcoin

Analist, listesine tam olarak bu tanıma uyan Cosmos (ATOM) ile başladı. Analiste göre blockchain ağlarının interneti olarak görülen ATOM zaten yakın zamanda rekor kırsa da bunun BTC paritesi karşısında yükselişi sürecek. Analist, bunun %170 yükseliş elde etmesini ve 100 dolara kadar çıkmasını bekliyor.

Analistin incelediği bir diğer altcoin ise MINA oldu. Türk bir kurucusu bulunan MINA, analiste göre yakında 12 dolar seviyesini görebilir. MINA’nın iddialı blockchain tasarımı ise kesinlikle bu konuda yardımcı olacaktır.

Ünlü isim üçüncü sıraya ise merkezsiz oracle platformu Chainlink’i koydu. Poppe, kendi tahminine göre LINK’in yakında bir ivme elde etmesini bekliyor ancak net bir fiyat verilmedi.

Poppe dördüncü olarak ise Ethereum odaklı ölçeklenebilirlik ağı Harmony’i (ONE) öne sürdü. ONE, analiste göre bu hafta zaten ralli elde etse de BTC paritesi karşısında 27 SATS yani 0,12 dolar seviyesine kadar gerilemesi durumunda alım seviyesine gelir.

Ünlü isim son olarak ise Tezos’u ön plana attı ve XTZ’nin 5,73 dolardan alım fırsatı vereceğini ve buradan yüklü alım yapılabileceğini ima etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu