AnalizBitcoin

Ünlü Analist Selcoin: Bitcoin’de Son Bir Silkeleme Daha Bekliyorum

Ünlü Türk analist Selcoin, yeni yayınladığı videoda Bitcoin ve genel piyasa ile ilgili değerlendirmede bulundu. İşte detaylar.

Başarılı tahminleri ile adından söz ettiren Selcoin, yeni yayınladığı video ile genel piyasaları değerlendirdi. İşte videodan satır başlıkları:

Virüsün ilk zamanlardaki panik etkisini yitirdiğini ifade eden ünlü isim, “artık virüsle yaşamayı öğrendik bu yüzden piyasalar az da olsa toparlanma emaresi gösteriyor” dedi. Ancak içinde bulunduğumuz zamanı “ekonomik krizin devre arası” olarak değerlendiren ünlü isim ilerleyen dönemlerde artacak olan enflasyon ve işsizlik oranlarının artması gibi etkenlerle ekonomilerin daha büyük sorunlar yaşayacağını ifade etti.

Dolar fiyatına da değinen ünlü isim orta vadedeki tahminini 7.50 – 7.80 bandı olarak belirtirken, destek noktasını 6.25 ve 6.34 seviyeleri olarak değerlendirdi ve yeni yatırım yapacak olan yatırıcıların bu destek seviyelerini değerlendirebileceğini belirtti.

Bitcoin’de Son Bir Silkeleme Olabilir

7300 – 7400 seviyelerinin bu dönemde direnç noktası olduğunu ifade eden ünlü isim, halving dönemi öncesi son bir “silkeleme” hareketi olabileceğini ve fiyatın bu direnç seviyelerinden 5200 – 5400 seviyelerine düşebileceğini belirtti.

Kısa vadede 7300 – 7400 direncinin kırılamayacağını düşünen Selcoin, her zaman planlı bir şekilde yatırım yapılması gerektiğini, eğer istenilen seviyeden alım yapılamazsa, alım yapmamanın en doğru karar olduğunu bir kez daha belirtti.

Altın, gümüş ve hisse senedi gibi birçok tahminin bulunduğu videonun tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu