BitcoinHaberler

Ünlü Analist Tartışmalı Görüşünü Açıkladı: Şu An Bitcoin Alma Vakti mi?

Moskovski, BTC alma vaktinin geldiğini düşünüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), endişe verici bir şekilde düşüş yaşamaya devam ediyor. BTC fiyatı 33.000 dolar desteğini de kaybetti ve 31.000 dolara kadar çekildi. Bu durum birçok yatırımcı için kesin bir endişe kaynağı olsa da aynı fikirde olmayan analistler de yok değil.

Bitcoin Tarihindeki En Büyük Sapmayı Yaşadı

Moskovski Capital’in yatırım yöneticisi Lex Moskovski, konu hakkında yaptığı açıklamada S2F modeline bakılırsa büyük bir alım fırsatının geliyor olabileceğini düşündüğünü ifade etti. Moskovski, bunun BTC’nin neredeyse 12 yıllık serüvenindeki en iyi alım fırsatlarından birisi olabileceğini düşünüyor.

S2F modeli aslında ilk olarak altın gibi değerli emtialar için tasarlandı ancak ünlü analist PlanB tarafından Bitcoin için de uyarlandı. Bu model, belirli bir varlığın günlük akış oranı ve sayısına göre arz talep dengesini hesaplıyor ve BTC için şu an birçok şey bu model bazında olumlu gözüküyor.

Moskovski konu hakkında yaptığı açıklamada da Stok-Akış modelinin sapma oranının yıllardan sonra ve hatta BTC tarihinde ilk defa en yüksek seviyeye ulaştığını vurguladı. Bu sapma aslında şu an işlerin normalin dışında hareket ettiğini gösteriyor. Moskovski’ye göre S2F modeli aslında şu an BTC yatırımcıları için inanılmaz bir fırsat sunuyor.

S2F modeline göre Bitcoin fiyatının 2021 bitmeden ulaşması gereken seviye ise 150.000 doların bir hayli üzerinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bir de btc laz modeli var, model şöyle, yatırım inanılan yerden satılır. Btc diyelim 64000 dolardan sattım. Duserken kaç bin dolar düşerse o kadar alınır, diyelim en buyuk çöküşte 28300 dolara düşmüştü. Yani 31000 dolar düştü, o kadar alınır, 42 bine cıktı, satılır, düştü, 30 bine, 12 bin düştü, bu sefer bu kadar, böyle gider.

Can Durmaz

Debelenmeye gerek yok.
Küçük yükselişler dışında bitcoin sürekli düşecek. En sonunda balinaların da çıkmasıyla bir günde %50 düşen günlerde gelecek
3 YIL KIŞ……….. BUYUK ÇÖKÜŞ SONUNDA KIŞ MEVSİMİ TAM 3 YIL SÜRECEK…….
Biz bu gidişatın aynısını 2018 de yaşadık…… 😔

Anonim

Yalancının …


Başa dön tuşu