Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analiste Göre Bu Altcoin, Rekor Kırmaya Çok Yakın!

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin, Rekor Kırmaya Çok Yakın!

Takip et

Kripto para sektörünün en ünlü analistlerinden birisi olan Benjamin Cowen, piyasanın kana bulanmış haline rağmen hala bazı altcoinler için umut olduğunu belirtti. Cowen, toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un en önemli yardımcılarından olan Polygon’un (MATIC), yakında önemli bir yükseliş elde etmesini bekliyor.

MATIC, Yükselişi Sürdürebilir

Cowen, Layer 2 protokollerini karşılaştırdığı analizinde Bitcoin ve Ethereum’un hareketlerine bağlı olarak önemli yükselişler görülebileceğini vurguladı. Analist, ilk olarak ise MATIC’in büyük bir kırılıma gebe olduğunun altını çizdi. Tecrübeli isim, bunun BTC’ye karşı konumlandığını belirterek yakında ABD dolarına karşı da rekor gelebileceğinin altını çizdi.

Biliyoruz ki gerçekten sürdürülebilir bir kırılım elde etmek için lider kripto para birimi Bitcoin’in yeniden boğa piyasası destek bandına çıkması gerekiyor. Bu da MATIC için en iyi senaryo olacaktır ve yükselişi buradan başlayacaktır. Şu an Bitcoin hala o seviyenin altında ancak MATIC ralliye devam ediyor. Yine de en iyi seviyeleri görmek için BTC’nin 53.000 dolara adım atması lazım ve buradan sonra MATIC için ciddi bir ralli görmek mümkün olabilir.

MATIC/ETH paritesinde de hareket gördüğünü belirten analist, 1,62 doların üzerinde tutunulduğu müddetçe yeni rekorun bile gelebileceğini belirtti. Analiste göre MATIC fiyatı ise %60’a yakın yükseliş elde edebilir ve bütün piyasayı şaşırtabilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları