Altcoin

Ünlü Analiste Göre Bu Gelişme, Bir Kripto Paraya Rekor Getirebilir

Bütün gözler Polkadot'un üzerinde!

Kripto para sektöründe son aylarda en çok konuşulan unsurun kesinlikle DeFi ve NFT’ler olduğu biliniyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in 55.000 doların üzerine çıktığı anlarda bile sektörün ilgisi NFT’lere yönelik devam etti.

NFT furyasına önderlik eden Ethereum ve bunun arkasında yer alan Solana ise bu sayede süreç boyunca ciddi bir artış kaydetti.

Ünlü bir analist ise bu furyada geride kalan bir kripto para birimine vurgu yaparak yükselişin yakın olduğunu ifade etti.

DOT, Rekor Kırabilir

Coin Bureau’nun 1,42 milyon abonesinin izlediği ünlü analist Guy, Polkadot’un bir gelişme ile yeni bir rekor kırabileceğini belirtti.

Analist, Polkadot’un parachain satışlarını başlatması ile eski rekorunu geçeceğini düşünüyor.

“Buradaki önemli nokta, DOT’un son dönemdeki sert düşüşlerde önde gelen kripto para birimlerine kıyasla düşüşlere karşı daha dayanıklı çıkmış olması. Buna ek olarak DOT fiyatını çok kolay bir şekilde tüm zamanların rekoruna götürecek büyük bir dönüm noktası var ve bu da Polkadot’un kendi ağındaki parachain slot satışları olacak.”.

Layer 1 blockchain ağları olarak bilinen parachainler direkt olarak Polkadot ağına bağlı olacak ve kardeş ağ Kusama’dan sonra şimdi de DOT üzerinde satışları yapılacak.

Bunun üçüncü çeyreğin sonunda yapılması beklenirken gecikme yüzünden önümüzdeki tarihlere alındığı biliniyor ve Guy gerçek bir rekor bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu