Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Analistlerden Bitcoin Öngörüleri

Ünlü Analistlerden Bitcoin Öngörüleri

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2017 yılı içerisinde yaşadığı büyük bir yükseliş trendi ile adeta tarihi anlar yaşayarak 20 bin dolar üzerine çıkmayı başaran bir yatırım aracı olan BTC, bilindiği üzere sonrasında spekülatif haberler ve devlet başkanlarının BTC’ye karşı sert tutumu ve sınırlandırıcı politikalarıyla 1 yıl süren bir resesyon dönemine girmişti. Yaşadığı kötü düşüş sonrasında yeniden ayağa kalkmasını bilen BTC ve ETH gibi diğer kripto para türleri, yatırımcıların ve girişimcilerin sarsılan güvenlerini yeniden kazanmayı başardı. Haftalık süreç temel alındığında 5700 ve 6000 dolar bandı arasında gidip gelen BTC güçlenerek yükselmeye devam ediyor. Bugün pek çok yatırımcının yeniden dikkatini çekmeyi başaran Bitcoin bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde tarihi bir an yaşamış ve en fazla işlem hacmine eriştiği ATH sınırını geçmişti. BTC’nin bu denli yükseliş gösteriği bugünlerde geçmişte olduğu gibi şimdi de pek çok ünlü kripto para analisti, BTC’nin geleceğine dair öngörülerde ve değerlendirmeler bulunuyor.

Ünlü Analistler BTC’ye Dair Öngörülerde Bulundu

Geçtiğimiz günlerde yaptıkları nokta atış tespitlerle dikkat çekmeyi başaran ünlü kripto para analistleri Jeff Kilburg ve Jim Iuorio 17 gün önce yapmış oldukları BTC’nin 6100 dolar seviyesini aşacağı tahmininde de başarılı oldular. Son tahminlerinde de bir hayli başarılı bir öngörüde bulunan ünlü analistler, pek çok kripto para yatırımcısının dikkatini çekmeyi başararak, BTC kulislerinde en fazla konuşulan isimlerden oldular. Sosyal medya hesaplarında takipçi sayısını günden güne arttırmayı başaran müthiş ikili, analizlerini ve öngörülerini daha çok Twitter platformu üzerinden takipçileri ile paylaşıyor. Ünlü kripto para analistleri Jeff Kilburg ve Jim Iuorio; son yaptıkları paylaşımda BTC’nin yakaladığı yükseliş trendinin önümüzdeki günlerde de artarak devam edeceği yönünde tahminde bulundular.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları