Kripto Para

Ünlü Analistlere Güven Azaldı, Yatırımcılar Kendi Görüşlerinin Daha Doğru Olduğunu Düşünüyor

Ünlü kripto para analistlerinin 2019 ve 2018 tahminlerinin tutmaması, son günlerde Bitcoin ve kripto para piyasasında diğer kripto paraların değerinde yaşanan değişimler yatırımcıların görüşünü değiştirdi.

Kripto para birimi yatırımcıları son dönemde kripto para piyasasında yaşanan değişimlerle beraber görüş değiştirdi. 2018 ve 2019 yılında özellikle önde gelen kripto para birimi analistlerini dinleyen ve bu sebeple kayıplar yaşayan yatırımcılar, özellikle bazı çok popüler analistlerin yıl içerisinde defalarca kez 15.000 dolar, 20.000 dolar ve daha yüksek fiyat iddialarının olduğunu, bu iddiaların hiçbirinin gerçek olmamasının bu kişilerin gerçek olmayan görüşler ve ‘sallama görüşler’ bildirdikleri konusunda kendi kendilerini kanıtladıklarını açıkladılar.

Malezyalı bir kripto para yatırımcısı olduğunu söyleyen Bitcoin yatırımcısı bir kişi, geçmişte kripto para analistlerinin yorumlarına göre haftalık ve aylık olarak yatırımlarına yön verdiğini, bu süreçte kendi kararlarını değil analistlerin dediklerini dinlediğini ve sonucunda kaybettiğini açıkladı.

Benzer yorumlar birçok farklı kullanıcıdan gelirken, bazı kripto para yatırımcısı kullanıcılar ise analistlerin hiçbir zaman güvenilir ve doğru sonuçlar veremeyeceklerini, böyle olsa bu görüşleri sadece kendilerine saklayacak olduklarını ifade ettiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu