blank
BitcoinHaberler

Ünlü Analistlerin Bitcoin Fiyatı Beklentisi: 13.800 Dolar

Kripto para birimi analistleri fiyatın düşeceğini düşünüyor.

“Cred” isimli trader ve daha birçok isim son dönemde Bitcoin fiyatının 16 bin dolarlı seviyeleri görmesinin ardından harekete geçti. Yatırımcılar piyasada fiyatların ne zaman yükseleceği konusunda soru işaretlerine yanıt aramayı sürdürürken, bazı analistler piyasa fiyatının 13.800 dolar seviyesine düşebileceği uyarısında bulunarak yatırımcıları uyardı.

“Salsa Tekila” isimli kripto para yorumcusu yatırımcıların 17.500 dolar seviyesine dikkat etmesini belirtti. Bazı yorumcular ise 13.800 dolara bu dönemde daha yakın hissedildiğini, çünkü 16 bin dolar sınırına düşen Bitcoin’in gelecek günlerde daha fazla değer kaybetmesine sıcak bakıldığını belirttiler.

Bitcoin fiyatı son dönemde büyük oranda değer kazanmıştı. Ancak dün başlayan düşüşler sonucunda piyasa fiyatında tam 16 bin 218 dolara kadar düşüş görülmüş ve bunun ardından yatırımcılar ellerindeki varlıkları satmaya başlamıştı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu