Bitcoin

Ünlü Analistten Bitcoin Yorumu: BTC, Ayı Piyasasında mı?

Daniel Joe, Bitcoin'in durumunu yorumladı.

Lider kripto para birimi Bitcoin, 64.000 dolara kadar çıkarak tarihi rekorunu tazeledi ve büyük bir hareketlenme yakaladı.

BTC’nin bu yükselişi kesinlikle 2017 yılındakinden çok daha fazla etki yarattı ve kurumsal yatırımcının büyük bir kısmı BTC’ye yatırım yapmaya başladı.

Bitcoin Yıkılmadı, Rekora Devam Edebilir

Ancak bu durum, Çin baskısı ve başka sebeplerle ortaya çıkan büyük düşüşün önüne geçemedi.

Lider kripto para birimi Bitcoin bu kötü haberler ile birlikte 30.000 dolar altına kadar sarkmıştı.

BTC an itibarıyla 30.000 doların bir hayli üzerinde olsa da birçok analist aslında bunun ayı piyasasında olduğunu düşünüyor. Peki BTC gerçekten de ayı piyasasına girdi mi?

Tanınan kripto para analisti Daniel Joe, konu hakkında yaptığı açıklamada BTC’nin kesinlikle ayı piyasasında olmadığını belirtti.

Boğa piyasasından ayı piyasasına geçiş öncesindeki zirveye ulaşma noktasında fiyatın agresif hareket edebileceğini belirten analist, buna ek olarak Mean Coin Age indikatörüne de dikkat çekti.

Analist, mayıs ayında yaşanan %55’lik fiyat düşüşüne rağmen beklenen kötü sinyalin gelmediğini ve balinaların alttan alttan topladığını vurguladı.

Analist, Mean Coin Age indikatörünün 4 aydır daha yüksek seviyelere çıktığını da belirterek trendin şu an balinaların akümülasyonuna işaret ettiğini vurguladı.

Analiste göre tüm zamanların rekoru ise Ekim ayında gelebilir. 

Tabii ki bunun içni öncelikle zorlu 48.000 dolar direncinin kırılması gerekecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Balon hepsi girdim pişman oldum hep zarar alırsın düşwr


Başa dön tuşu