fbpx
Kripto Para

Ünlü Bitcoin Yatırımcısı: Bitcoin İçin Riskler Hala Var!

Erik Finman.

Milyoner genç yatırımcılardan Erik Finman, kripto paralar için bazı riskler olduğunu ve bu riskler sebebi ile kripto para sektöründe ciddi sorunların gelecekte kısa bir süre içerisinde yaşanabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto paraların ve en büyük kripto para Bitcoin’in sonunu getirebilecek bazı hamlelerin olabileceği açıklandı. Bir süredir kripto paralar hakkında endişelerini dile getiren eski kripto para milyonerleri yatırımların değeri konusunda ciddi sorunlar olduğunu ve bu sorunlarına artarak katlanabilecek olduğunu açıklıyor. Erik Finman bu konuda yüksek işlem ücretleri, ciddi riskli sorunlar olan kullanım ile ilgili küçük görünen ancak çok fazla problemlerin bulunmakta olması, geliştiriciler arasında yaşanan problemler ve yüksek komisyon ücretlerinin kripto paraların sonunu getirebilecek bir hamle olmasının mümkün olduğunu açıkladı.

Erik Finman, kripto para yatırımcılarının bu konuları da hesaba katarak çok önemli olan bu konularda dikkatli hareket etmeleri uyarısında bulundu. Milyonlarca doları gören kripto paraların bir gün bir sabah yok olup olmayacak olduğu yine yatırımcılar ve devletler ile kripto paraları yöneten kimselere bağlı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı