bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerÜnlü Bitcoin Yatırımcısı: Bitcoin İçin Riskler Hala Var!

Ünlü Bitcoin Yatırımcısı: Bitcoin İçin Riskler Hala Var!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Milyoner genç yatırımcılardan Erik Finman, kripto paralar için bazı riskler olduğunu ve bu riskler sebebi ile kripto para sektöründe ciddi sorunların gelecekte kısa bir süre içerisinde yaşanabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto paraların ve en büyük kripto para Bitcoin’in sonunu getirebilecek bazı hamlelerin olabileceği açıklandı. Bir süredir kripto paralar hakkında endişelerini dile getiren eski kripto para milyonerleri yatırımların değeri konusunda ciddi sorunlar olduğunu ve bu sorunlarına artarak katlanabilecek olduğunu açıklıyor. Erik Finman bu konuda yüksek işlem ücretleri, ciddi riskli sorunlar olan kullanım ile ilgili küçük görünen ancak çok fazla problemlerin bulunmakta olması, geliştiriciler arasında yaşanan problemler ve yüksek komisyon ücretlerinin kripto paraların sonunu getirebilecek bir hamle olmasının mümkün olduğunu açıkladı.

Erik Finman, kripto para yatırımcılarının bu konuları da hesaba katarak çok önemli olan bu konularda dikkatli hareket etmeleri uyarısında bulundu. Milyonlarca doları gören kripto paraların bir gün bir sabah yok olup olmayacak olduğu yine yatırımcılar ve devletler ile kripto paraları yöneten kimselere bağlı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları