Haberler

Ünlü CEO: Bitcoin Dolandırıcılıktan Başka Bir Şey Değil!

Paypal’ın kurucu yöneticisi Bill Harris, kripto paralar ile ilgili yaptığı açıklamalarında kritik ifadeler kullandı. Açıklamalarında Bitcoin’in tarihin en büyük dolandırıcılığı olduğunun altını çizen Harris’in bu ifadeleri yabancı ülkelerde kurulmuş olan kripto para forumlarında ise ”kalitesiz, değersiz açıklamalar” olarak ardı ardına tepkiler ile karşılaştı.

Kripto paralar ile ilgili olarak birçok kez son yıllarda ”dolandırıcılık, kripto paralar bir balon, sadece zenginler kar etsin diye oluşturulmuş bir oyun” benzeri iddialar ile karşı karşıya kalınmış, ancak hiçbir kimse bugüne kadar bu tür ağır ve büyük sözler kullanmamıştı.

Seviyesini Aştı, Açgözlü Kişilerin Saldırdığı Bir Araç!

Paypal’ın kurucu yöneticisi Bill Harris seviyesini aşarak kripto paralar ile ilgilenen kişiler genellikle açgözlü kullanıcılar ve bu kullanıcıları pençesinden yakalayan Bitcoin tarihin en büyük dolandırıcılık olayı olarak gösterildi. Seviyesiz ve terbiyesizce ifade edilen bu sözler sonrasında ABD, Asya ve Avrupa’da kripto para sahipleri Harris’e ”en büyük dolandırıcı sensin, bu tür kanıtlanmamış açıklamalar yaptığından dolayı” ifadelerini kullandı.

Harris’in olumsuz açıklamalarına tepki göstermediklerini belirten kullanıcılar, kendilerinin hiçbir şekilde yargıçlar tarafından dahi açgözlülü olarak gösterilemeyecek olduklarını belirtti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu