Kripto HaberleriHaberlerÜnlü CEO: Bitcoin Dolandırıcılıktan Başka Bir Şey Değil!

Ünlü CEO: Bitcoin Dolandırıcılıktan Başka Bir Şey Değil!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Paypal’ın kurucu yöneticisi Bill Harris, kripto paralar ile ilgili yaptığı açıklamalarında kritik ifadeler kullandı. Açıklamalarında Bitcoin’in tarihin en büyük dolandırıcılığı olduğunun altını çizen Harris’in bu ifadeleri yabancı ülkelerde kurulmuş olan kripto para forumlarında ise ”kalitesiz, değersiz açıklamalar” olarak ardı ardına tepkiler ile karşılaştı.

Kripto paralar ile ilgili olarak birçok kez son yıllarda ”dolandırıcılık, kripto paralar bir balon, sadece zenginler kar etsin diye oluşturulmuş bir oyun” benzeri iddialar ile karşı karşıya kalınmış, ancak hiçbir kimse bugüne kadar bu tür ağır ve büyük sözler kullanmamıştı.

Seviyesini Aştı, Açgözlü Kişilerin Saldırdığı Bir Araç!

Paypal’ın kurucu yöneticisi Bill Harris seviyesini aşarak kripto paralar ile ilgilenen kişiler genellikle açgözlü kullanıcılar ve bu kullanıcıları pençesinden yakalayan Bitcoin tarihin en büyük dolandırıcılık olayı olarak gösterildi. Seviyesiz ve terbiyesizce ifade edilen bu sözler sonrasında ABD, Asya ve Avrupa’da kripto para sahipleri Harris’e ”en büyük dolandırıcı sensin, bu tür kanıtlanmamış açıklamalar yaptığından dolayı” ifadelerini kullandı.

Harris’in olumsuz açıklamalarına tepki göstermediklerini belirten kullanıcılar, kendilerinin hiçbir şekilde yargıçlar tarafından dahi açgözlülü olarak gösterilemeyecek olduklarını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları