BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü CEO: “Bitcoin ve Kripto Para Birimleri Balon Değil, Korkmayın!”

Ark İnvest'in kurucusu Cathie Wood'un açıklamalarını aktardık.

Ark İnvest’in kurucusu ve CEO’su Cathie Wood, yakın zamanda Yahoo Finace ile yaptığı bir röportajda Bitcoin ve kripto piyasasına dair düşüncelerini paylaştı.

Ünlü CEO, geçtiğimiz günlerde milyarder yatırımcı John Paulson’un kripto piyasası ve Bitcoin’e yönelik eleştirilerine katılmadığını zira en büyük kripto para birimi Bitcoin’in en büyük değer deposu olarak görülen altını bile geçtiğini ifade etti.

Ark Investment olarak kripto para birimlerinin bir değer deposu veya dijital altından çok daha fazlası olduğunu düşünüyoruz. Bitcoin’i politika yapıcıların kaprislerine tabi olmayan yeni, küresel bir para sistemi olarak görüyoruz.

Wood, ayrıca kripto para birimlerinin balon olduğuna dair korkuları reddederek bunların nesiller boyu süreceğini ve teknoloji geliştikçe kripto endüstrisinin de gelişeceğine inandığını söyledi.

Kripto para piyasasında yaşanan boğa koşusunun bitmekten çok uzak olduğunu aksine büyümenin en az 10 yıl daha devam edeceğini tahmin ettiğini söyledi.

Wood, kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesi için düzenlemeye ihtiyaç olduğunu ve bu konuda fikir birliğinin olması gerektiğini düşünüyor.

Düzenleyiciler bir araya gelir ve bu kripto para birimlerinin tam olarak ne olduğu ve nasıl tanımlanacağı konusunda anlaşırlarsa, hem kripto varlıklar için hem de kripto ekosistemi için iyi bir şey olur.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu