Kripto HaberleriBitcoinÜnlü CEO, "Dolar Düşecek, Bitcoin ve Altın Yükselecek!"

Ünlü CEO, “Dolar Düşecek, Bitcoin ve Altın Yükselecek!”

Takip et

Her ne kadar beklenen performansı gösteremese de Bitcoin destekçilerinin çoğu hala lider kripto para birimine olan inançlarını kaybetmiş değiller.

Sıkı bir Bitcoin takipçisi olarak tanınan Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz da bu isimlerden biri. Novogratz, BTC’nin zor bir para birimini olduğunu kabul etmekle beraber Bitcoin’e olan sevgisini hala kaybetmiş değil. Öte yandan doların çökeceği yönünde tahminde de bulunan ünlü CEO, Bitcoin ve altının yükselişe geçeceğine inandığını belirtti.

Novogratz katıldığı bir programda yapmış olduğu piyasa değerlendirmesinde ABD’de 3 trilyon dolara ulaşan bütçe açığını masaya yatırdı ve böylesi bir açığın ülkede en son 2000’li yıllarda yaşandığını, bu durumunsa doların çökmesine zemin hazırladığını, bu sebeple de yüklü miktarda altın ve BTC yatırımı yaptığını ifade etti.

Bu Durum En Çok Bitcoin’e Yarayacak!

Bunun yanı sıra Bitcoin’deki düşüş ve duraklamaların doların artış zamanlarıyla aynı dönemlere denk geldiğini kaydeden Novogratz, doların düşmesinin en çok Bitcoin’e yarayacağını dile getirdi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları