BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü CEO: “Kripto Paralarda Sabredenler Ödülünü Alacak!”

Kripto para benimsenmesi artmaya devam ediyor.

Önde gelen kripto şirketi Voyager Digital’in kurucu ortağı ve CEO’su Stephen Ehrlich kripto para birimlerinin uzun vadede daha güvenli olacağını söyledi.

Cointelegraph’a konuşan Ehrlich, artan enflasyon nedeniyle kripto para birimlerinin gelecek nesiller için uzun vadede giderek daha güvenli bir liman haline geldiğini savundu.

Kripto işletmelerinin kripto para sektörüne olan inançlarının uzun vadede ödüllendirileceğini söyleyen Voyeger’in CEO’su “sabır anahtardır ve ödüller uzun vadede gelecektir” dedi.

Halka açık şirketlerdeki yatırımcıların da uzun vadede kazançlı çıkacağına inanan Ehrlich, sözlerine şu şekilde devam etti:

“2021’de Bitcoin, tüm ana varlık sınıflarından, bire bir ham petrol, NASDAQ, S&P 500 ve altından daha iyi performans gösterdi. Ayrıca, ‘hodler’ların sayısı olumlu yönde ilerliyor. Bu da kriptonun uzun vadeli uygulanabilirliğini gösteriyor.”

Kripto Paralar Önemini Arttırıyor!

Stephen Ehrlich, günümüzde şirket çalışanlarının maaşlarının bir kısmını Bitcoin olarak almasına imkan sağlayan programların olmasının kripto endüstrisinin büyüdüğünün bir göstergesi olduğuna işaret etti.

“İnsanlar sadece kripto para alıp atmaya değil, kripto ile çalışmaya da istekliler. Böyle bir ana akım benimsenmesi inanılmaz bir şey.

Toplum olarak, kripto para birimlerini daha fazla değer deposu olarak gören bir yolda ilerliyoruz.”

Voyager’ın en son çeyreğinin şimdiye kadarki en iyi dönemi olduğuna dikkat çeken Ehrlich, “kesinlikle kriptoda olmak için harika bir zaman olduğunu hissediyorum” dedi.

Voyager CEO’su, son olarak kripto para birimlerinin ana avantajının ekonomik eşitlik yaratması olduğuna dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu