AltınBitcoinHaberler

Ünlü CEO Son Çeyrekteki Bitcoin ve Altcoin Tahminlerini Paylaştı

Mike Novogratz'ın açıklamalarını aktardık.

Galaxy Dijital CEO’su Mike Novogratz katıldığı Squawwk Box programında, Bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Milyarder yatırımcı 2021 yılının son çeyreğinde Bitcoin ve kripto para birimlerinde yükselişlerin olduğu bir senaryo gördüğünü ifade etti.

“Köşeyi dönen at her zaman en hızlı koşan attır” benzetmesi yapan ünlü CEO, yılın son çeyreğinde yükselişte olan kripto varlıkların yatırımcıların ilgisini daha çok çektiğini ve genellikle de yılı yüksek seviyelerde bitirdiklerini belirtti.

Bitcoin ve altcoinlere yapılan yatırımlarda muazzam bir artış beklediğini, insanların Bitcoin ve kripto para birimlerinin fiyatını nasıl arttığını anlayamayacağını zira Bitcoin’de yeni zirveleri göreceğimizi söyledikten sonra “Sürprizin nerede olacağını görüyorum, aman tanrım, 80.000 dolara nasıl ulaştık, 100.000 dolara nasıl ulaştık, Ethereum’da 5.000 dolara nasıl ulaştık… Sürpriz bu olacak.” dedi.

Bitcoin Altın’ın Yerini Alıyor

Altın konusunda da düşüncelerini paylaşan milyarder yatırımcı, Bitcoin’in altının yerini aldığını ve kendisine göre tek dijital altının Bitcoin olduğunu ifade etti.

Bitcoin ilk çıktığında altın 1750 dolardı. Bugün de durum değişmedi ve halen 1750 dolar. Artık altın pek tercih edilmiyor. Bence daha önceden altın yatırımı yapanlar artık Bitcoin alıyor.

Novogratz, Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık  piyasa değerinin altının yaklaşık %12’si olduğunu söyledikten sonra ” Bitcoin konusunda gidecek çok yol var. Bence benimsenmeye devam edecek ve daha fazla altının piyasa değerini alacak” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu