Haberler

Ünlü CEO’dan Cardano (ADA) İçin 4 Dolar Tahmini: Hangi Zamana İşaret Etti?

Ünlü CEO Cardano için oldukça iddialı.

Şüphesiz bu yılın en büyük çıkışını yapan coinler arasında Cardano var. Öyle ki sene başından Eylül ayındaki zirvesine kadar yüzde 1600’lük bir yükseliş yaşayan ADA, bu ivmelenmesi ile hacme göre en büyük 3. kripto para olmayı başardı. En yakın rakibi olan Binance Coin’e 8 milyar dolarlık piyasa hacmi farkı atan ADA, Eylül ayı başında yaşadığı zirve fiyatın yaklaşık yüzde 30 daha altında işlem görüyor.

Sene başından beri gelen güncelleme haberleri ile birlikte güzel bir ivmelenme yaşayan ADA için eVere Group CEO’su Nigel J. Green tahminlerde bulundu. Business Insider’e verdiği röportajda açıklama yapan CEO:

“Cardano’nun yeni rallisinin uzun sürmeyeceğini düşünüyorum. Son yapılan güncelleme ile birlikte büyük bir yükseliş dalgası yaşayabilir ve sene sonuna kadar 4 dolarlık fiyata ulaşabilir” şeklinde açıklamada bulundu.

Cardano’nun başarısını eleştirilenlere de cevap veren CEO, “insanlar bu başarının hiç yoktan geldiğini söylüyor ancak bu doğru değil. Ethereum kurucu ortağı Charles Hoskinson 2017’den veri ADA üzerinde çalışıyor ve bu ivmelenme aslında 18 aylık bir yükselişin eseri” dedi.

Daha Önceki Tahmini Tutmuştu

Green, bundan bir ay önce ADA’nın Eylül ayında 3 dolar olacağını ifade etmiş ve bu tahmini başarılı bir şekilde tutturmuştu. Şimdi tekrar benzer bir tahminde bulunan Green’in haklı çıkıp çıkmadığını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Yatırımcılar altcoin yatırımı yaparken muhakkak BTC hareketlerine göre pozisyon almalı ve özellikle stop limit emirlerini kullanmalıdır. ADA grafiğine bakıldığı zaman ise 1.85 dolarlık seviyenin stop olmak için mantıklı bir alan olduğu görülmektedir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
serdar

Hadi bakalım umarım olur


Başa dön tuşu