XRP

Ünlü Ekonomistten XRP Açıklaması: “Damga Vuracak!”

Ünlü kripto para analisti Alex Krüger, XRP'nin her şeye rağmen 2022'ye damga vuracağını belirtti.

Kripto para piyasası çok çılgın bir 2021 geçirdi ve bir yıl içerisinde birçok şey yaşandı. XRP‘nin 2 dolara kadar yaklaşması ve dava ile ilgili bir sürü gelişme yaşanması da buna dahil. XRP’nin söz konusu performansına rağmen ise devam eden dava hala büyük bir korku yaşatmakta. Ünlü analist Alex Krüger ise bu durum hakkında net bir açıklamada bulundu.

İlgili Haber
Ripple CEO'sundan XRP Davasıyla İlgili İddialı Açıklamalar!

Krüger, XRP Hakkında Olumlu Konuştu

Ünlü makro ekonomist Alex Krüger, XRP’nin 2022’nin en iyi performans gösteren varlıklarından birisi olacağını vurguladı. Krüger, XRP’nin daha önceki yıllarda kötü performans geçirdiğini söyleyen ve ciddi yükselişin 2022 için mi geçerli olduğunu soran bir takipçisine “evet” yanıtı vererek olayın SEC davası ile ilgili olduğunu aktardı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davanın bu yıl sonuçlanması bekleniyor. Sonuç kötü de olsa iyi de olsa XRP yatırımcıları için büyük bir belirsizlik bitecek ve Krüger aslında buna odaklanmış olabilir. Kısa süre önce gelen olumlu dava haberleri XRP fiyatının her şey düşerken bile %20 yükselmesini sağlamıştı.

Krüger buna ek olarak daha önce hep XRP’yi eleştiren birisi oldu ve devamındaki tweetlerinde de buna değindi. Ünlü ekonomistin şimdi XRP’nin 2022’ye damga vuracağını belirtmesi ise kesinlikle XRP yatırımcıları tarafından dikkat edilmesi gereken bir durum.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu