AltcoinHaberlerKripto ParaNFT

Ünlü Giyim Markası İlk NFT Koleksiyonu İçin Bu Altcoin İle Anlaştı!

Ünlü markalar NFT koleksiyonu çıkarmaya devam ediyor.

Ünlü giyim markası Gap, NFT dünyasına katıldığını açıkladı. Gap yaptığı açıklamada, Tezos blok zinciri üzerine inşa edilmiş NFT koleksiyonu başlattığını duyurdu.

Ünlü giyim markası, ilk GameFi NFT koleksiyonu için popüler Franke Ape karakterini tasarlayan sanatçı Brandon Sines ile anlaştıklarını belirtti.

İlk NFT koleksiyonunu “oyunlaştırılmış bir dijital deneyim” olarak tanımlayan Amerikalı firma, müşterilerine Sines tarafından tasarlanan NFT’leri ile sınırlı sayıda üretilmiş Gap kapüşonlu tişörtlerini alma imkanı sağlayacak.

Gap, yaptığı açıklamada NFT koleksiyonunun ilk aşamasının 13 Ocak yani bugünden itibaren satışa çıkarılacağını ve başlangıç fiyatının 9 $ olacağını söyledi.

Gap Kuzey Amerika’nın ürün sorumlusu ve genel müdürü Chris Goble, “Gap her zaman müzik, sanat ve kültürün kesişim noktasında olmuştur, bu nedenle dijital alanda Brandon Sines gibi sanatçılarla bu büyüme fırsatından heyecan duyuyoruz” dedi .

Gap’ın NFT koleksiyonu “Common, Rare, Epic and One of a Kind” olarak adlandırılan dört aşamada piyasaya sürülecek. NFT’ler gap.com/nft adresinden “ilk gelen alır esasına göre” satın alınabilecek.

İlk seviye olan Common 13 Ocaktan 15 Ocak’a kadar 2 XTZ yaklaşık olarak 9 $’dan satışa çıkacak. 15 ocakta ikinci seviye Rare, 6 XTZ yaklaşık 25 $’dan satışa çıkacak. 19 Ocakta ise üçüncü seviye olan Epic, 100 XTZ yaklaşık 415 $’dan satışa çıkacak. Son seviye olan One of a Kind ise müzayede yoluyla 24 Ocak’ta satışa sunulacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu