BitcoinDogecoinEthereum

Ünlü İş Adamı Kevin O’Leary Dogecoin Konusunda Net Konuştu: Bu Tür Coinler “Eğlence” Amaçlı Kullanılmalı!

Şirket olarak da bireysel olarak da kripto paralara yatırım yaptığını belirten O'Leary, yatırımcılara tavsiyelerde bulundu.

ABC TV programının ünlü ismi namıdiğer Mr. Wonderful, kripto paralar hakkında konuştuğu bir röportajda DOGE yatırımı yapmanın Las Vegas’ta kumar oynamaktan farksız olduğunu belirtti ve Dogecoin ile USDC veya Bitcoin arasında ciddi farklar olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Şu an dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan ve kripto dünyasıyla yakından ilgilendiğini belirten O’Leary, şirket olarak USDC, Bitcoin ve Ethereum’a yatırım yaptıklarını ve bu alana yaptıkları yatırım oranının yüzde 10’a yaklaştığını söyledi.

Yatırım yapmanın bir spekülasyon olarak düşünülmesi gerektiğini sözlerine ekleyen ünlü milyarder, bir hisse senedine yatırım yapmakla Dogecoin’e yatırım yapmak arasında uçurum olduğunu belirtti.

Dogecoin gibi bir şey hakkında spekülasyon yaptığınızda bu Las Vegas’a gidip paranızı kırmızı veya siyaha yatırmaktan farklı değildir. Bu tamamen bir spekülasyon ve belki de bunu bir eğlence olarak düşünmelisiniz.

Kendisinin böylesi riskli yatırımlara asla sıcak bakmadığını ve dahası bu tür projelere para yatıranları da anlamakta güçlük çektiğini belirten O’Leary, bu konuda yatırımcıları sık sık uyardığını, DOGE tarzı coinlere yatırım yapmanın %100 spekülatif olduğunu, yatırımcıların kendilerini tam olarak güvende hissedebilmeleri için itibari para birimlerine yatırım yapmaları gerektiğini söyledi.

Bu tarz bir yatırımla para kaybedilse bile en azından geceleri rahat uyumanın daha mümkün olduğunu ifade eden O’Leary, “Herhangi bir şey satın almak ve tutmak bir spekülasyondur ve kripto para birimlerine de bu şekilde bakmalısınız.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu