bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü İsim, Sektörün En Çok Konuşulan İki Kripto Parası Hakkında Konuştu: Biri...

Ünlü İsim, Sektörün En Çok Konuşulan İki Kripto Parası Hakkında Konuştu: Biri Sert Düşebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin’den (BTC) sonraki en büyük kripto para Ethereum (ETH), özellikle 2021 yılında birçok rakibe kavuştu.

Bu rakipler daha önce de piyasada olsa da özellikle 2021 yılında ciddi bir yükseliş elde ederek DeFi dünyasının faydalarını lehlerine kullanmaları ile tanındı.

Tabii ki bunların en popülerleri arasında ise Binance Coin, Solana, Cardano ve Polkadot yer alıyor. Ünlü bir kripto para analisti ise özellikle Solana hakkında oldukça ilginç bir açıklamada bulunarak bunun sert bir düşüşe gebe olduğunun altını çizdi.

SOL, Değerini Hak Etmiyor

Solana an itibarıyla 72 milyar dolarlık toplam piyasa değerine sahip ve 240 dolarlık birim fiyattan alınıp satılmakta.

Analist ve Ultrasoundfinance’in kurucu ortağı Chris ise Solana’nın değerinin çok üzerinde olduğunu vurguladı. Geleneksel finans sektöründe kullanılan yatırımcı başına hisse ve değer formülünü kullanan analist, Solana’nın mevcut değerinin aslında Ethereum’un 348.000 dolara çıkması ile eşdeğer olduğunu vurguladı.

Analist, P/E oranına göre SOL’un şu an ederinin 3.451 kat üzerinde olduğunu belirterek Ethereum için böyle bir durumda adil fiyatın ne olduğunu açıkladı.

Solana’nın aslında yatırımcılarına ciddi bir değer aktarmadığını belirten ünlü isim, bunun sadece popülerlikten faydalandığını da vurguladı.

Solana ise son dönemin en çok kullanılan kripto para birimlerinden birisi oldu ve devamlı olarak yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. Ethereum da bu esnada 5.000 doları zorlamaya başladı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları