BitcoinHaberler

Ünlü İsimden Bomba Açıklama: Garanti Ediyorum Altın Fiyatı 10.000 Dolar Olacak!

Bitcoin ve altın için ünlü isimden önemli öngörüler.

ABD Global Advisors’ın CEO’su Frank E. Holmes, Bitcoin ve altın fiyatı hakkında önemli açıklamalarda bulunarak piyasada neler olabileceğini açıkladı. Bitcoin yatırımcılarının son 3 yıldır kazandığını belirten Holmes, “2021 yılında Bitcoin ve altın fiyatları zirveye çıkabilir. Yatırımcıları iyi ve heyecanla dolu bir yıl bekliyor. Yatırımcılar için 2021 iyi bir yıl olacak” dedi.

Holmes’e göre 2021 yılında güvenilir varlıklara sahip olanlar daha fazla değer kazanacak. Ancak Bitcoin’e sahip olanlar için de 2021 yılı “gayet iyi geçecek” ve “yükseliş eğilimi” etkisini piyasalarda hissettirecek.

Holmes ayrıca altın fiyatları konusunda da iddialı bir açıklamada bulundu. Açıklamasında “söylediğin gibi altın madenleri altın arzını %50 azaltacaklarını açıklarsa size garanti ederim ki böylesi bir durumda altın fiyatı 10.000 dolara çıkacak” dedi.

*Yatırım önerisi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu