coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Manken Ebru Şallı'nın Eşi Hakkında Kripto Para Dolandırcılığından Yakalama Kararı Çıktı!

Ünlü Manken Ebru Şallı’nın Eşi Hakkında Kripto Para Dolandırcılığından Yakalama Kararı Çıktı!

Uğur Akkuş halkındaki yakalama kararı sahibi olduğu şirket üzerinden kripto para ticareti vaadiyle iki kişinin 500 bin dolar dolandırıldığı iddiasıyla açılan nitelikli dolandırıcılık davasında verildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çıkan haberlere göre ünlü manken Ebru Şallı’nın eşi ve iş insanı Uğur Akkuş hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Bu noktada kripto para ticareti vaadiyle iki kişiyi 500 bin dolar dolandırdığı iddiasıyla “nitelikli dolandırıcılık” suçundan yargılanan iş insanı Uğur Akkuş hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, Uğur Akkuş dışındaki üç sanık Abdullah Alkreish, Feyza Betül Köksal ve Ercan Eşkin ile avukatları ve müşteki Ömer A. katıldı.

Uğur Akkuş’un avukatı Büşra Çilingir müvekkiline kendilerinin de kolay ulaşamadığını söyleyerek, bir sonraki duruşmada geleceğini bildirdi.

Olay nedeniyle ortaya çıkan maddi zararın giderildiğini savunan avukat Büşra Çilingir, sanıklar ve müştekilerin anlaştığını iddia etti.

Cumhuriyet savcısı, duruşmaya katılmayan sanık Uğur Akkuş hakkında savunmasının alınmasına yönelik zorla getirme emri talep etti.

Ara kararını açıklayan mahkeme sanık Uğur Akkuş hakkında yakalama kararı çıkardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail