BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü Milyarder Bill Miller: “Portföyümün Yarısını Bitcoin’e (BTC) Ayırdım!”

Tecrübeli yatırımcı Bill Miller, Bitcoin almaya başladığını söyledi.

Miller Value Partners’ın kurucusu efsanevi yatırımcı Bill Miller yakın zamanda WealthTrack ile yaptığı röportajda portföyünün yarısını Bitcoin’in oluşturduğunu açıkladı.

Daha önceki açıklamalarında Bitcoin’i dijital altın olarak gördüğünü söyleyen Miller, Bitcoin’in arzının talepten etkilenmeyen tek ekonomik varlık olduğunu savundu.

Her defasında Bitcoin ve kripto para birimlerinin yatırımcıların portföylerine eklemesi gerektiğine dikkat çeken milyarder yatırımcı, geçtiğimiz yıl 30.000 $’an tekrar Bitcoin almaya başladığını söyledi:

“30.000 dolar aralığında makul bir miktar satın aldım.”

Tecrübeli yatırımcı kendisini “Bitcoin gözlemcisi” olarak tanıttıktan sonra, devletlerin altına el koymaya karar vermesi halinde Bitcoin’in sigorta görevi görebileceğine inandığını ifade etti.

Zira Miller, altının son on yılda negatif getiri sağladığına dikkat çekerken Bitcoin’in ise son 10 yılda dünyadaki hemen hemen her varlıktan daha iyi performans gösterdiğine vurgu yaptı.

Bitcoin savunucusu olarak bilinen ünlü yatırımcı Bill Miller’ın portföyünde Bitcoin dışında Amazon hissesi de bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu